Terapia IVClinics

Czym jest metoda IV?

Metoda IV (intravenous) to dostarczanie do organizmu składników odżywczych, mikroelementów oraz minerałów wraz z dogłębnym nawodnieniem organizmu drogą dożylną (infuzja). Przygotowane receptury oraz dbałość o bezpieczeństwo Pacjentów powoduje, iż z Zabiegów IV Clinics może skorzystać prawie każdy.

Nasze terapie przygotowane zostały przez zespół doświadczonych farmaceutów oraz lekarzy specjalistów z wieloletnią praktyką. Korzystamy jedynie z naturalnych i sprawdzonych (certyfikowanych) komponentów dostępnych na polskim rynku.

Nasze zabiegi to najskuteczniejsza i najszybsza znana medycynie metoda na dostarczenie do organizmu niezbędnych składników potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

KRÓTKI CZAS PODANIA
W każdej chwili. Nawet w trakcie lunch'u.

Czas trwania zabiegu to maksymalnie 50 minut w trakcie których odpoczniesz, zrelaksujesz się i zapomnisz o wszystkich problemach. Doskonała atmosfera i nastrojowa muzyka gwarantują pełne zadowolenie.

NATYCHMIASTOWY EFEKT
Nie musisz czekać ani sekundy!

Nasze terapie trafiając bezpośrednio do krwioobiegu działają już w pierwszych minutach od rozpoczęcia zabiegu! Pozytywne zmiany w samopoczuciu poczujesz natychmiast.

100% WCHŁANIALNOŚCI
Skutecznie, szybko i bezpiecznie.

Dzięki zastosowanej metodzie organizm wchłania 100% podawanych substancji. Infuzja to również skuteczny sposób na uzupełnienie niedoborów, dzięki czemu wiele dolegliwości ustępuje niemal natychmiast.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

ANTI-AGING
Odmłodzenie, radość, regeneracja!

Składniki opóźniające starzenie efekty działają już po kilku zabiegach. Zastosowanie wysokiej klasy antyoksydantów i kombinacji kolagenu gwarantuje zmiany w wyglądzie skóry, lepszym samopoczuciu i dogłębnej regeneracji organizmu.

ZWIĘKSZENIE ENERGII
Motywacja, siła i energia do działania

Odpowiednio dobrana kombinacja składników to gwarancja zdrowia, nowych pokładów siły i witalności. Typowe dla organizmu braki minerałów, witamin, suplementów oraz odwodnienie są jednymi z pierwszych powodów utraty siły życiowej.

NAWODNIENIE
Twoje ciało składa się z wody! Pamiętaj o tym!

Nieprawidłowy bilans wody prowadzi do odwodnienia, osłabienia, zmian w mechanizmach metabolizmu. Nasze terapie to skuteczne wyrównanie niedoborów, dzięki czemu wiele dolegliwości ustępuje niemal natychmiast.

POCZUJ SIĘ LEPIEJ!